Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Лозенец
429 000 €
839 051.07 лв.

(2 959 €, 5 787.30 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 14:39 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1645 пъти.
Площ:
145 m2
Етаж:
7-ми от 11
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

BULGARIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY ви представя тристаен апартамент в многофункционален комплекс от висок клас в сърцето на Лозенец -  Vitosha Art.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА

ЗП:111,3 кв.м.
Обща площ: 142,58 кв.м.
Площ с озеленена тераса:145,41 кв.м.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: просторна дневна с кухненски бокс и балкон, две спални, две бани, склад.

ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА

Геотермална система за подово отопление и охлаждане, намаляваща разходите с до 75-80%;
Буферен паркинг с 366 паркоместа;
Голям паркинг пред комплекса, който ще бъде дарен на общината и попада в Зелена зона;
Умен дом - управление на отопление, охлаждане, осветление, видеонаблюдение и достъп;
200 зарядни станции за ел. автомобили;
Вътрешен площад с 7 декара озеленени площи, магазини, кафенета и ресторанти и 2 декара частна зона, на ниво Кота 5,25м.;
Консиерж;
Зала за събития;
Озеленени тераси към всеки апартамент;
Конкурентни цени в сравнение с други сгради в района;
Четири входа и изхода към комплекса за лесен достъп и избягване на задръствания;
Сградата ще притежава сертификат за „Зелена сграда“.

ЛОКАЦИЯ НА ИМОТА: Комплексът се намира близо до бул. „Черни връх“ и Околовръстен път, осигуряващи директна връзка с различни части на София и изход към магистрали. Mall Paradise – на 350 метра от комплекса. Метростанция "Витоша" – на разстояние само 170 метра от комплекса.

Цената е с включено ДДС.

Планирано завършване август 2028 г.